Pokój czteroosobowy

Pokoje w Centrum Sopotu

Fiszera 5, Sopot
Pokój dla max 3 osób - 1 łóżko tylu "queen size" i 1 łóżko jednoosobowe. Pokój znajduje się w trzypokojowym mieszkaniu . Mieszkanie położone jest na cichej i spokojnej ul. Fiszera 5, która jednocześnie znajduje się w samym sercu miasta!. Pokochasz moją ofertę z uwagi na: okolicę i super wygodną lokalizację.

Pokój dla max 4 osób. Pokój znajduje się w trzypokojowym mieszkaniu . Mieszkanie położone jest na cichej i spokojnej ul. Fiszera 5, która jednocześnie znajduje się w samym sercu miasta!. Pokochasz moją ofertę z uwagi na: okolicę i super wygodną lokalizację.

Pokój w trzypokojowym mieszkaniu w samym sercu Sopotu, przy ul. Fiszera 5. Pokój zamykany na klucz. Dostępne miejsce parkingowe. Idealne miejsce na wakacyjny odpoczynek. // Room in 3-rooms flat, in a heart of Sopot, next to Fiszera street. The room is key-locked. Parking space available. Perfect place for holidays
Dostęp gości
Goście mają dostęp do wspólnej kuchni, łazienki oraz wc dzielonych z innymi pokojami
Przegląd okolicy
Moje mieszkanie znajduje się w samym sercu miasta Sopot. Usytuowane jest 2 min pieszo od Monte Cassino i 5 min pieszo od plaży. // The room is located in heart of Sopot, next to Fiszera street. It's located 2 min from Monte Cassino Street and 5 min from the beach.
Przemieszczanie się
Mieszkanie znajduje się 8 min pieszo od dworca Głównego w Sopocie. 3 min od mieszkania znajduje się przystanek autobusowy. Flat is located 8 min walk from train station, 3 min from the bus station.

Katarzyna Grzybowska
508197839

Ważne! Operator ACCO RENT (NoclegiSopot.pl) nie ponosi odpowiedzialności za jakość oferowanych obiektów (Pokoi), prawdziwość i rzetelność informacji podawanych, a także za nienależyte wykonanie usługi z przyczyn leżących po stronie Właścicieli. Zadzwoń! Upewnij się!


Udogodnienia

blisko Monte Cassino
kuchnia do dyspozycji Gości
5 minut pieszo od plaży
Goście mają dostęp do wspólnej kuchni, łazienki oraz WC
70PLN/doba
508 197 839