FAQ - Często zadawane pytania

Biuro NoclegiSopot.pl pracuje codziennie między godziną 10:00 a 18:00. Odbiór kluczy jest możliwy nie wcześniej niż o godzinie 15:00 i najpóźniej do 18:00 w dniu przyjazdu. Zwrot kluczy musi nastąpić do godziny 11:00 w dniu wyjazdu. Odstępstwa od unormowanych godzin opisuje Regulamin NoclegiSopot.pl
Jedyną formą płatności przy dokonywaniu rezerwacji jest przelew bankowy. Aby zrealizować płatność i zarezerwować pobyt, należy skorzystać z wyszukiwarki dostępnych Obiektów na stronie internetowej www.noclegisopot.pl, wpisując daty przyjazdu i wyjazdu oraz liczbę osób, które będą korzystały z Obiektu. Po dokonaniu wyboru Obiektu, należy nacisnąć „Zarezerwuj” i postępować zgodnie kolejnymi instrukcjami. Ostatnim etapem jest płatność przez serwis ePrzelew.pl. W jaki sposób mogę się dowiedzieć, czy moja rezerwacja jest potwierdzona? Po dokonaniu płatności, na wskazany adres e-mail zostanie przesłana wiadomość o szczegółach rezerwacji. Jeśli nastąpiłyby jakiekolwiek niejasności lub niezgodności, prosimy skontaktować się z naszym Biurem: (+48 727 333 111, biuro@noclegisopot.pl).
Pełna informacja o płatności za zarezerwowany Obiekt będzie widoczna podczas zakładania rezerwacji oraz zostanie przesłana wraz z wiadomością o szczegółach rezerwacji na wskazany adres e-mail.
Aby zagwarantować rezerwację, należy wpłacić przedpłatę na wskazany na stronie internetowej bądź przez pracownika Biura Obsługi Klienta numer konta bankowego. Podczas zameldowania wymagana jest także wpłata zwrotnej kaucji w formie gotówkowej. Wysokość kaucji może się różnić w zależności od typu rezerwowanego Obiektu.
Przedpłaty w wysokości 15% lub 100% to wybór, który dajemy naszym Klientom w zależności od ich potrzeb i oczekiwań. Częściowa przedpłata oznacza konieczność uiszczenia reszty wpłaty za nocleg przy zameldowaniu w formie gotówkowej. Niektóre okresy mogą zostać objęte restrykcją dokonania 100% przedpłaty. Należy pamiętać, że przedpłata nie zostaje zwrócona, jeśli Klient nie zachowa ustanowionego terminu do modyfikacji rezerwacji, który szczegółowo opisuje Regulamin NoclegiSopot.pl
Bezpłatna anulacja rezerwacji jest możliwa w nieprzekraczalnym terminie do 14 dni przed dniem przyjazdu. Anulowanie rezerwacji po tym terminie oznacza opłatę 100% wartości założonej rezerwacji.
Informacja o anulowanej rezerwacji i warunkach, na których została anulowana jest przesyłana drogą elektroniczną przez pracownika NoclegiSopot.pl
Cena zawiera opłatę za za zarezerwowaną ilość nocy, startery w postaci wody gazowanej i niegazowanej, kawy oraz herbaty, sprzątanie końcowe, jak również udostępnienie pościeli, ręczników, zestawów toaletowych oraz reszty wyposażenia właściwego dla danego Obiektu. Na życzenie dostępne są usługi dodatkowe, które zostaną wyszczególnione i uwzględnione w końcowym rachunku.
Każdy z oferowanych Obiektów posiada swój profil na naszej stronie internetowej www.noclegisopot.pl zawierający jego lokalizację. Dokładne informacje dotyczące położenia Obiektu są udzielane po zakończeniu czynności zameldowania w Biurze NoclegiSopot.pl

Jeśli nie możesz znaleźć szukanej odpowiedzi,
wypełnij formularz poniżej:Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez ACCO RENT Krzysztof Brzoski NIP: 8581049092, 81-760 Sopot, ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 7/C, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie.