Zobacz, co możesz z nami zyskać:

Konkurencyjne warunki współpracy

Wysoka stopa zwrotu

Możliwość monitorowania obłożenia nieruchomości

Analiza rynkowa branży najmu krótkoterminowego

Przyjazne relacje z konkurencją

10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości

Oni nam zaufali:

Referencje naszych klientów

Jestem bardzo zadowolony z merytorycznego punktu widzenia. Świetny kontakt. Naprawdę polecam!

Naprawdę polecam! Pan Krzysztof oraz cała firma – godna jest polecenia. Pełen profesjonalizm, merytoryczne podejście do wszelkich spraw. Świetna komunikacja.

Bardzo solidna firma, która zdjęła ze mnie masę obowiązków związanych z byciem właścicielem lokalu. Nie czekam po nocach na turystów, nie sprzątam i nie odbieram już wszystkich tych telefonów. A mimo to, wiem dokładnie co się dzieje na moim mieszkaniu.

Z początku trochę się obawiałam, że to firma taka jak wszystkie, że właściciel jest na drugim miejscu, bo przecież to goście przynoszą konkretne zyski. Mile się zaskoczyłam kiedy wszystkie informacje dostałam na czas po raz pierwszy i kolejny i kolejny, a każda moja sprawa rozwiązuje się w pierwszej kolejności – to chyba ich priorytet.

Dużym plusem jest ich usługa techniczna. Sprzątają i piorą. Zakładają sporo rezerwacji. Podejście też mają życzliwe, ale profesjonalne.

Kontakt z nami

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez ACCO RENT Krzysztof Brzoski NIP: 8581049092, 81-760 Sopot, ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 7/C, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie.