Dołącz do nas

Przygoda podczas wynajmowania nieruchomości należy niekiedy do sportów ekstremalnych.

Ogrom pracy towarzyszący przygotowaniu gruntu – Państwa gruntu – na przyjęcie potencjalnego Gościa wymaga bardzo dużego zaangażowania i wysiłku.

Wynajem nieruchomości to niezliczone i wciąż nowe sprawy do załatwienia, wiele informacji do zapamiętania oraz lawinowo rosnące morze elementów, które należy kontrolować, takie jak właściwie przygotowanie mieszkania, prognozowanie cen, zamieszczanie ofert w Internecie, rejestracja rezerwacji i płatności, czynności rutynowe jak np. wydawanie i odbieranie kluczy, zaopatrzenie w pościele i ręczniki oraz asortyment chemiczny, stawianie czoła życzeniom Gości, usuwanie rozmaitych usterek i awarii oraz szeroko zakrojona pomoc. W tym procesie nie ma miejsca na odpoczynek i odłożenie sprawy na później. Wszystkie działania muszą odbywać się systematycznie, a nawet w niektórych przypadkach – z wyprzedzeniem.

Przewidywanie, zapobieganie – to cenne umiejętności, które nabywamy wraz z doświadczeniem, a tym z czystym sumieniem możemy się wykazać.

Jesteśmy firmą ACCO RENT – zajmujemy się profesjonalnym zarządzaniem wynajmem nieruchomości na terenie całego kraju. Co więcej, umowy zawieramy na preferencyjnych warunkach, stosując przejrzysty system rozliczeń i intuicyjną platformę rezerwacyjną w języku polskim oraz zachowując przy tym najwyższą staranność obsługi Państwa i Państwa Gości. Proponujemy Państwu współpracę przy wynajmie krótkoterminowym i na dłuższe okresy, oferując cały wachlarz narzędzi w postaci sprawnie działających mechanizmów obsługi i nieszablonowych form promocji oraz naszego biura pod szyldem Noclegi Sopot, które jest zlokalizowane tuż przy deptaku Monte Casino, aby przyciągać spacerujących potencjalnych Gości ofertą noclegów oraz szeregiem dodatkowych udogodnień: wynajem samochodów, rowerów, ofertą rejsów, wycieczek czy cateringu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do podjęcia wspólnych działań. Do zobaczenia!

Zarabiaj na wynajmie mieszkania – posiadamy najlepsze warunki współpracy!

Konkurencyjne warunki współpracy

Wysoka stopa zwrotu

Analiza rynkowa branży najmu krótkoterminowego

Przyjazne relacje z konkurencją

Możliwość monitorowania obłożenia nieruchomości

10-letnie doświadczenie w branży nieruchomości

Zostaw nam swoje dane, oddzwonimy najszybciej jak to możliwe.

    Korzystając z formularza, podajesz dobrowolnie swoje dane osobowe, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie Twoich danych przez ACCO RENT NIP: 5851487625, 81-760 Sopot, ul. Generała Kazimierza Pułaskiego 7/C, co jest niezbędne do udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie.